Automatisér din bogføring
I løbet af 3 timer bliver du introduceret til best practice på områder og værktøjer, der kan hjælpe dig med at effektivisere din bogføring.
Læs mereI løbet af dette kursus bliver du introduceret til Power Automate - et redskab der gør det muligt at automatisere processer, således at de ‘arbejder i skyen’ mens andre kører direkte på ens computer. Du får desuden vist eksempler på, hvordan processer er bygget op i Power Automate samt gode tips til, hvor der kunne være potentiale i din organisation.
Du får bl.a.
Webinaret foregår online på Zoom. Du modtager et link senest dagen inden afholdelse.
Knud Hammer er oprindeligt uddannet økonom, men har siden 2016 arbejdet med software robotter, RPA og Power Autoamte. Som selvstændig har han været ude i mere end 40 virksomheder og hjulpet dem i gang med at anvende automatisering. Knud har derfor et skarpt blik for at spotte potentialet til, hvor virksomheder kan anvende Power Automate.
I løbet af 3 timer bliver du introduceret til best practice på områder og værktøjer, der kan hjælpe dig med at effektivisere din bogføring.
Læs mereGennem tre timer bliver du introduceret til, hvordan du i WordPress, kan bygge din egen hjemmeside.
Læs mere